Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Płatności on-line
logo Przelewy24 logo Blue Media
Dostawy realizowane przez
logo DPD
logo InPost
logo Paczka w Ruchu
 
O Aromatice

Co to za firma?

Dostępny pod adresem http://www.aromatika.com.pl sklep internetowy AROMATIKA prowadzony jest przez Adama Iwańczuka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Aromatika Adam Iwańczuk na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 4668/2011 wydanego przez Burmistrza Miasta Hajnówka. Firma powstała w 2011 r.  w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zakupami produktów zielarskich i zdrowych, wysokiej jakości artykułów żywnościowych.

 

Gdzie się mieścimy?

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się na Podlasiu w miasteczku Hajnówka. Miejscowość ta przylega do obrzeży Puszczy Białowieskiej, która zaliczana jest do najczystszych ekologicznie regionów Polski i którego okolice, ze względu na unikalne walory przyrodnicze, zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. Na ogromnie zróżnicowaną i bogatą florę tej okolicy składa się wiele ziół i roślin leczniczych, które wykorzystywane są do produkcji oferowanych w naszym sklepie wyrobów.

 

Co sprzedajemy?

Obok ziół i ziołowych mieszanek leczniczych, w naszej stałej ofercie sprzedaży znajdują się przyprawy, mieszanki przyprawowe, kawy, herbaty oraz yerba mate i zaprawki do alkoholu - wyłącznie produkty spełniające najwyższe standardy jakości.  Obecnie posiadamy już stałych, znaczących odbiorców w kraju i zagranicą. Obsługujemy odbiorców hurtowych i detalicznych, dostarczając swoje wyroby m.in. do przetwórni spożywczych, zakładów produkcyjnych, punktów gastronomicznych oraz osób prywatnych. Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają atesty dopuszczające je do obrotu wystawione przez uprawnione do tego jednostki (Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego, Państwowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne oraz akredytowane laboratoria analityki żywności działające w Polsce).

Od chwili rozpoczęcia działalności nasza firma wciąż się rozwija, bezustannie powiększając bazę stałych odbiorców oraz szerokość oferowanego asortymentu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno sprzedawanych produktów, jak i obsługi Klienta. Nasi dostawcy legitymują się wdrożonymi systemami zarządzana jakością opartymi o normę ISO 9001 oraz certyfikatami HACCP zatwierdzonymi przez Lloyd's Register Quality Assurance Limited, jak również, w przypadku ziół, certyfikatami ekologicznymi aktualizowany przez firmy "Ekogwarancja" PTRE z Lublina, Bioekspert Sp. z o.o. z Warszawy oraz CERES GmbH.


Podstawowe atuty firmy Aromatika to:

+ bogata oferta produktów
aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów

+ elastyczność cenowa 
system upustów dla stałych odbiorców

+ indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta 
możliwość dopasowania oferty do wymagań odbiorcy 

+ szybki termin realizacji zamówień
dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka towaru nastąpiła w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i złożenia zamówienia w naszym sklepie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl