Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

choroby kobiece

Zioła na MIĘŚNIAKI MACICY - 450 g

Zioła na MIĘŚNIAKI MACICY - 450 g
Zioła na MIĘŚNIAKI MACICY - 450 g

Zestaw ziół składający się na mieszankę przeznaczoną do stosowania przez kobiety cierpiące na mięśniaki macicy, jak również panie pragnące uregulowac cykle miesięczne i zmniejszyć obfitość comiesięcznych krwawień.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

45,90 zł

zestaw

Ogólnym pojęciem chorób kobiecych określa się wszelkie schorzenia natury ginekologicznej, związane z płodnością, rozrodem oraz działaniem żeńskiego układu hormonalnego. Dotykają kobiet w każdym wieku, zarówno nastolatek, jak i osób dojrzałych. Do najczęściej występujących dolegliwości kobiecych należą wszelkiego rodzaju zaburzenia miesiączkowania spowodowane czynnikami innymi niż ciąża. Zbyt obfite lub zbyt skąpe, nieuregulowane, bolesne miesiączkowanie to problem wielu pań, przy czym nie każde odchylenie kwalifikowane jest jako wymagające terapii konwencjonalnej – część najbardziej uciążliwych symptomów można złagodzić przyjmując lecznicze preparaty ziołowe.

Do typowych schorzeń kobiecych należą również dolegliwości wynikające ze stanów zapalnych okolic intymnych oraz wewnętrznych narządów rodnych. Infekcje bakteryjne pochwy i sromu oraz zapalenie przydatków wiążą się z dyskomfortem i bólem, mogą negatywnie wpływać na płodność, a ponadto mogą mieć charakter nawracający (ich leczenie jest długotrwałe i wymagające). Również w takich przypadkach warto skorzystać ze wsparcia, jakie dają zioła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl