Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Płatności on-line
logo Przelewy24 logo Blue Media
Dostawy realizowane przez
logo DPD
logo InPost
logo Paczka w Ruchu
 
Metody płatności

Metody płatności


Akceptujemy następujące metody płatności:

Przelew bankowy

Płatność realizowana przelewem na nasz rachunek firmowy. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Pieniądze należy wpłacić na następujące dane:

Aromatika Adam Iwańczuk
ul. Celna 14/2
17-200 Hajnówka

mBank
Nr rachunku: 93 1140 2017 0000 4902 1283 3382

Nr rachunku w systemie IBAN: PL93 1140 2017 0000 4902 1283 3382
SWIFT: BREXPLPWMBK
BIC: BREXPLPWMBK
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2
SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004

Płatność Przelewy24

Przelew elektroniczny realizowany za pośrednictwem operatora Przelewy24. Po wyborze opcji "płatność on-line" zostajesz przekierowany do systemu, gdzie wybierasz swój bank i dokonujesz przelewu. Jest to najszybsza forma uiszczenia należności za zakupy.

Obsługiwane banki:


Płatność Przelew natychmiastowy

Przelew elektroniczny realizowany za pośrednictwem operatora Blue Media zintegrowanego z systemem Shoper. Po wyborze opcji "płatność on-line" zostajesz przekierowany do systemu, gdzie wybierasz swój bank i dokonujesz przelewu. Jest to najszybsza forma uiszczenia należności za zakupy.

Obsługiwane banki:PayPal

Płatność realizowana za pośrednictwem operatora PayPal na należące do naszej firmy konto adam.iwanczuk@gmail.com. Umożliwia dokonanie wpłaty z dowolnego miejsca na świecie w dowolnej walucie.

Gotówka

Płatność gotówką podczas odbioru przesyłki. Obejmuje zarówno dostawę "za pobraniem", gdy rozliczenia dokonuje się u kuriera lub na poczcie, jak i możliwość uregulowania należności podczas odbioru osobistego zamówienia w siedzibie firmy. W przypadku odbioru osobistego przygotuj odliczoną kwotę - ułatwi nam to finalizację transakcji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl